Hos Scandiloc kan du kontakte organisationen eller medarbejderen direkte på telefon eller E-mail.

info@scandiloc.dk 
(Generel kontakt og salg)

purchase@scandiloc.dk 
(Indkøb)

logistic@scandiloc.dk 
(Logistik)

accounting@scandiloc.dk 
(Økonomi)

invoice@scandiloc.dk 
(Faktura sendes til denne)

Carina Jensen

Carina Jensen

Teknisk Salg
Telefon: +45 56 25 05 13
E-mail: carina@scandiloc.dk

Sanne Saltoft Thomsen

Sanne Thomsen

Teknisk Salg
Telefon: +45 56 25 05 10
E-mail: sanne@scandiloc.dk

Klauz Christensen

Teknisk Salg
Telefon: +45 56 25 05 01
E-mail: klauz@scandiloc.dk

Martin C. Gottfredsen

Martin C. Gottfredsen

Key Account Manager
Telefon: +45 20 30 32 90
E-mail: martin@scandiloc.dk

Lars Engelbrecht

Lars Engelbrecht

Supply Chain Manager
Telefon: +45 56 25 05 05
E-mail: lars@scandiloc.dk

Hanne Poulsen

Hanne Poulsen

Logistik ansvarlig
Telefon: +45 56 25 05 04
E-mail: hanne@scandiloc.dk

Claus Møller Nielsen

Claus Møller Nielsen

Produktionsansvarlig
Telefon: +45 56 25 05 03
E-mail: claus@scandiloc.dk

Diana Lauritsen

Diana Lauritsen

CFO / HR Manager
Telefon: +45 23 23 95 04
E-mail: diana@scandiloc.dk

Katja Grotenberg

Katja Grotenberg

Økonomiassistent
Telefon: +45 56 25 05 14
E-mail: katja@scandiloc.dk

Hanne Ulrichs Olsen

Controller
Telefon: +45 56 25 05 12
E-mail: olsen@scandiloc.dk

Peter Meilstrup

Peter Meilstrup

Administrerende direktør
Telefon: +45 56 25 05 09
E-mail: peter@scandiloc.dk

Allan Lange

Allan Lange

Produktudvikler
Telefon: +45 51 15 55 02
E-mail: allan@scandiloc.dk