• Scandiloc

Carina
Jensen
 

Intern Sales
 

Tel: +45 56 25 05 13

E-mail: carina@scandiloc.dk

Cathrine Burchard Sørensen

Technical Sales and Purchasing

Tel. +45 56 25 05 05

E-mail: cbs@scandiloc.dk

Marie
Therese
Holst

Sales Coordinator
 

Tel. +45 56 25 05 01

E-mail: Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

Martin C. Gottfredsen

Key Account Manager

Tel. +45 20 30 32 90

E-mail: martin@scandiloc.dk

Frank
Juhl

Sales Area Manager

Tel. +45 29 40 40 69

E-mail: frank@scandiloc.dk

Allan
Lange

Product Development

Tel. +45 51 15 55 02

E-mail: Denne email adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

Mikael Aaberg
 

Supply Chain Manager

Tel: +45 56 25 05 07

E-mail: mikael@scandiloc.dk

Claus
Møller
Nielsen

Production Manager

Tel. +45 56 25 05 03

E-mail: Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.

Hanne
Poulsen
 

Logistic

Tel: +45 56 25 05 04

E-mail: hanne@scandiloc.dk

Diana Lauritsen

Accountant

Tel: +45 23 23 95 04

E-mail: diana@scandiloc.dk

Peter Meilstrup

CEO

Tel. +45 56 25 05 09

E-mail: Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.

Scandiloc A/S

Solvangsvej 15
DK-4681 Herfølge
Denmark
E-mail: info@scandiloc.dk

Scandiloc A/S
Solvangsvej 15
DK-4681 Herfølge
Danmark



Tel. +45 56 25 05 00
Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.