At Scandiloc you can contact the organization or employee directly by phone or E-mail.

info@scandiloc.dk (General contact and sales)

purchase@scandiloc.dk (Purchase)

accounting@scandiloc.dk (Logistic and accounting)

invoice@scandiloc.dk (Invoice)

Carina
Jensen
 

Technical Sales

Tel: +45 56 25 05 13

E-mail: carina@scandiloc.dk

Sanne
Saltoft
Thomsen

Technical Sales
 

Tel. +45 56 25 05 10

E-mail: sanne@scandiloc.dk

Martin C. Gottfredsen
 

Key Account Manager
 

Tel. +45 20 30 32 90

E-mail: martin@scandiloc.dk

Frank
Juhl
 

Area Sales Manager
 

Tel. +45 29 40 40 69

E-mail: frank@scandiloc.dk

Allan
Lange
 

Product Developer
 

Tel. +45 51 15 55 02

E-mail: Denne email adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

Mikael Aaberg
 

Supply Chain Manager

Tel: +45 56 25 05 07

E-mail: mikael@scandiloc.dk

Claus
Møller
Nielsen

Production Manager

Tel. +45 56 25 05 03

E-mail: Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.

Katja Groten-
berg
 

Logistic

Tel.+45 56 25 05 14

E-mail: katja@scandiloc.dk

Diana
Lauritsen
 

CFO

Tel:+45 23 23 95 04

E-mail: diana@scandiloc.dk

Peter Meilstrup
 

CEO

Tel.+45 56 25 05 09

E-mail: Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.

Hanne
Poulsen
 

Logistics manager

Tel:+45 56 25 05 04

E-mail: hanne@scandiloc.dk

Scandiloc A/S

Solvangsvej 15
DK-4681 Herfølge
Denmark
E-mail: info@scandiloc.dk

Scandiloc A/S
Solvangsvej 15
DK-4681 Herfølge
Danmark



Tel. +45 56 25 05 00
Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.