• Scandiloc

Carina
Jensen
 

Teknisk Salg

Telefon: 56 25 05 13

E-mail: carina@scandiloc.dk

Marie Therese
Holst

Teknisk Salg

Telefon: 56 25 05 01

E-mail: Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

Katja Grotenberg
 

Teknisk Salg

Telefon: 56 25 05 10

E-mail: katja@scandiloc.dk

Martin C. Gottfredsen
 

Key Account Manager

Telefon: 20 30 32 90

E-mail: martin@scandiloc.dk

Frank
Juhl
 

Area Sales Manager

Telefon: 29 40 40 69

E-mail: frank@scandiloc.dk

Allan
Lange
 

Produktudvikling

Telefon: 51 15 55 02

E-mail: Denne email adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

Cathrine Burchard Sørensen

Teknisk Indkøb

Telefon: 56 25 05 05

E-mail: cbs@scandiloc.dk

Mikael Aaberg
 

Supply Chain Manager

Telefon: 56 25 05 07

E-mail: mikael@scandiloc.dk

Claus
Møller
Nielsen

Produktionsansvarlig

Telefon: 56 25 05 03

E-mail: Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.

Diana Lauritsen

Bogholder og HR
 

Telefon: 23 23 95 04

E-mail: diana@scandiloc.dk

Peter Meilstrup

Administrerende direktør

Telefon: 56 25 05 09

E-mail: Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.

Hanne
Poulsen

Logistik
 

Telefon: 56 25 05 04

E-mail: hanne@scandiloc.dk

Scandiloc A/S

Solvangsvej 15
DK-4681 Herfølge
Danmark
E-mail: info@scandiloc.dk

Scandiloc A/S
Solvangsvej 15
DK-4681 Herfølge
Danmark



Tlf. 56 25 05 00
Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.