• Hos Scandiloc kan du kontakte organisationen
    eller medarbejderen direkte på telefon eller E-mail.

    Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. (Generel kontakt og salg)

    Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. (Indkøb)

    Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. (Logistik og økonomi)

    Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. (Faktura sendes til denne)

Carina
Jensen
 

Teknisk Salg

Telefon: 56 25 05 13

E-mail: carina@scandiloc.dk

Sanne
Saltoft
Thomsen

Teknisk salg

Telefon: 56 25 05 10

E-mail: sanne@scandiloc.dk

Marie Therese
Holst

Teknisk Salg

Telefon: 56 25 05 01

E-mail: Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

Martin C. Gottfredsen
 

Key Account Manager

Telefon: 20 30 32 90

E-mail: martin@scandiloc.dk

Frank
Juhl
 

Area Sales Manager

Telefon: 29 40 40 69

E-mail: frank@scandiloc.dk

Allan
Lange
 

Produktudvikling

Telefon: 51 15 55 02

E-mail: Denne email adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

Mikael Aaberg
 

Supply Chain Manager

Telefon: 56 25 05 07

E-mail: mikael@scandiloc.dk

Claus
Møller
Nielsen

Produktionsansvarlig

Telefon: 56 25 05 03

E-mail: Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.

Cathrine Burchard Sørensen

Supply chain specialist

Telefon: 56 25 05 05

E-mail: cbs@scandiloc.dk

Diana
Lauritsen

Bogholder og HR

Telefon: 23 23 95 04

E-mail: diana@scandiloc.dk

Hanne
Poulsen

Logistik

Telefon: 56 25 05 04

E-mail: hanne@scandiloc.dk

Katja Grotenberg

Logistik Assistent

Telefon: 56 25 05 14

E-mail: katja@scandiloc.dk

Peter Meilstrup

Administrerende direktør

Telefon: 56 25 05 09

E-mail: Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.

Scandiloc A/S

Solvangsvej 15
DK-4681 Herfølge
Danmark
E-mail: info@scandiloc.dk

Scandiloc A/S
Solvangsvej 15
DK-4681 Herfølge
Danmark



Tlf. 56 25 05 00
Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.